Hakkımızda

Yaşadığımız hayatta...

Daha sağlıklı bir yaşam için araştırmaya, uygulamaya ve tüketmeye başladığımız sağlıklı ve doğal ürünler her geçen gün hayatımıza girmekte ve daha iyi hissetmemizi sağlamaktaydı. Artık hayatımızdan bazı gıdalar ürünler çıkmış hayat kalitemiz artmıştı. Her geçen gün bir öncekinden daha fazlasını araştırır olmuştuk. Ailemiz, arkadaşlarımız, dostlarımız ve hatta doktorlarımız arasında sürekli bu konuşuluyordu.

Ailemiz 1998 den bu güne kuyumculuk sektörünün devi olan bir firmada yetişmiş ve büyümüştü. Sektörle ilgili nerdeyse bütün alanlarda çalışmış rafinasyon, üretim, satışta deneyim sahibi olarak bugüne gelmiştik. Bugün dahi bu şirkette çalışmaya devam ederken şimdi takı dışında değerli madenlerin bize olan faydaları ile ilgili bir çok şey öğreniyoruz.

Bir gün artık her şey bizim için olmaktan çıktı. Ailemize katılan yeni bireyler, o en sevdiklerimiz, evlatlarımız aramıza katılmaya başladıklarında ise artık hayatımıza doğal ve sağlıklı olan her şey onlar için girmeye başladı.

Yıllardır değerli maden olarak kullandığımız gümüşte, anti bakteriyel özelliği ile neler yapabildiğini öğrenmeye böylelikle araştırmaya başladık. Kendimiz için kullandığımız gümüş bardaklarımızdan esinlenerek neler yapabileceğimizi araştırdık.

Piyasada var olan ürünleri inceleyerek ve kullanıp geliştirerek kendi kullandığımız ürünleri kendimiz için ürettik.

Üretim esnasında yıllardır değerli maden piyasasında olduğumuz için madenlerin en saf hallerini temin ederek anlaşmalı atölyelerimizde ürettik.

Göğüs Kapağı

Göğüs kapağımızı kullanım sırasındaki ağırlığından tutun da dokunma hissine ve de daha sabit durması için tasarlamayı ve üretmeyi amaçladık.

Ürünleri İncele

Mama Kaşığı

Mama kaşıklarımızı standart bir kaşık ürettikten sonra hem bebeğimiz hem de bizim rahatımızı sağlamak adına uğraşarak yeni bir mama kaşığı tasarladık.

Ürünleri İncele

Mama Tabağı

Mama tabağımızı ısı iletiminden, avuç içi oturuşuna, porsiyon hesabına kadar sürekli geliştirerek en uygun olanını yapmaya çalıştık.

Ürünleri İncele

Su Bardağı

Su bardağımızı evlatlarımızın elinde nasıl daha rahat tutar hem su içmeyi öğrenir hem de eğlenir diyerek onun eline verdiğimiz modeller arasından seçerek geliştirdik. Minicik ellerine göre ürettik.

Ürünleri İncele

Favori Ürünlerim

Favori listesinde hiç ürün yok.